44 649 58 82
600 798 888

W dniu dzisiejszym ruszyła przedsprzedaż mieszkań w budynku E.  Jednocześnie sprzedaż w budynku D osiągnęła 90%, zostały nam tylko 4 mieszkania.
Teraz Nasz zespół przygotowuje się do kolejnej budowy
Inwestycja zostanie wykonana na odcinku od ul. Krasickiego do ul. Reagana.
Prace rozpoczną się od wykonania nowych instalacji. Pojawi się tutaj wodociąg oraz kanalizacja deszczowa.
- W dalszej kolejności Miasto wykona chodnik wraz ze ścieżką rowerową oraz jezdnią, powstaną również miejsca parkingowe.
Urzędnicy dodając, że zadanie obejmuje jeszcze ustawienie ławek, koszów na śmieci oraz wykonanie nasadzeń.
Miedzy budynkiem D i E zostanie utworzony park zaprojektowany przez projektantów ogrodów. Będzie to ogród przypominający stylem ogrody angielskie z dużą ilością wysokich ozdobnych traw. Możemy sobie na to pozwolić przez optymalne utrzymanie wskaźnika powierzchni mieszkań do powierzchni terenów zielonych. 
17-11-2019

Jezioro Bugaj

Z Osiedla Zielona Aleja na miejską plażę jest 10 min pieszo. W tym roku pojawiła się tam stacja z rowerami miejskimi.  Tereny rekreacyjne w tej części miasta zyskują coraz bardziej na atrakcyjności, miedzy innymi nowo budowana ścieżka rowerowa dokoła jeziora Bugaj.  
W pierwszej połowie 2020 roku Miasto przystąpi do generalnego remontu ul. Broniewskiego na całej długości Naszego osiedla. W zakresie prac będzie nowa nawierzchnia z zatokami parkingowymi, nowe chodniki i ścieżki rowerowe jak również nowe oświetlenie.

Betonowanie IV piętro budynek D. 
Od strony wschodniej pozostawiliśmy stary drzewostan, dzięki czemu przyszli  mieszkańcy będą mieli ładny zielony widok z okien. Sprzedaż przekroczyła już 60%.  Dziękujemy za zaufanie.
Konstrukcja żelbetowa III piętra.  Zwróćcie uwagę jak równo poukładane jest zbrojenie. 👌 Dla Nas ważnym aspektem jest jakość wykonywanych prac.
Prace nad Konstrukcją żelbetową II piętra budynek D.  50% mieszkań znalazło już swoich właścicieli. Dziękujemy Wam za zaufanie.  Już pracujemy nad kolejnymi projektami, ale póki co Nasi inżynierowie dają z siebie wszystko by budynek D był wykonany wg. najwyższych standardów oraz w terminie.